117. V přístavu Mindelo
Autor: Matěj Vohryzek
(1994 Praha - ? Praha)
Signováno a datováno na reversu
Technika: fotografie, datace: 2018
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč