V přístavu Mindelo

Autor: Matěj Vohryzek
(1994 Praha - ? Praha)

Signováno a datováno na reversu
Technika: fotografie, datace: 2018
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč