59. Loďka na Amazonce
Autor: Matěj Vohryzek
(1994 Praha - ? Praha)
Signováno a datováno na reversu, nerámováno
Technika: fotografie, datace: 2014
Šířka: 45 cm, výška: 30,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč