Kopeček I.

Autor: Jiří Hastík
(1945 Uherské Hradiště - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 7/20
Technika: kombinovaná technika, datace: 1997
Šířka: 9,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 03.05.2021 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč