116. Na pastvě
Autor: František Slabý
(1863 - 1919)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: perokresba
Šířka: 27,5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 22 x 41 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč