Pasačka

Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 63 x 51 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč