Lovrana

Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 54 x 42 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč