28. Ulice

Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)

paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 59,5 x 47,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:18 SELČ

Zbývá: 3d 18h 48m 13s

Vyvolávací cena: 500 Kč