214. Les
Autor: F. Honig
signováno vpravo dole Honig F., datováno 1917, pasparta, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1917
Šířka: 23 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 43 x 35 cm
Konec dražby: 11.04.2018 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč