156. Obrana

Autor: František Hudeček
(1909 - 1990)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1945
Šířka: 29 cm, výška: 18 cm, rámování: 36,5 x 48 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč