219. Noční chodec

Autor: František Hudeček
(1909 - 1990)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 116/120, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 6 cm, výška: 9 cm, rámování: 15 x 10 cm

Konec dražby: 08.03.2022 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč