32. Portrét ženy
Autor: František Beneš
paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 35 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč