12. 4ks Fotografii maleb Borise Valleja

Autor: Boris Vallejo
(1941 Lima - ?)

Fotografie mají ohnuté rohy
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:07 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 10h 40m 39s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč14.4.2021 20:19:37