21. Loď na dohled
Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 40,5 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč