63. Mořské pobřeží
Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)
Signováno vpravo dole, lištováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 40 x 48 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč