65. Ulička v modré

Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)

Signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 37 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč