34. Ráno s červenou
Autor: Václava Zouplnová
(1950 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč