33. Pejsek
Autor: Wilhelm Pech
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 3/15. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 8,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 18 x 15 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč