94. U stolu
Autor: Julius Pollak
(1845 Vídeň - 1920 Rakousko)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1877
Šířka: 33 cm, výška: 40 cm, rámování: 57,5 x 49,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč