4. Piják a žena

Autor: Mistr Nizozemský

Holandská škola, 18. století, neurčený autor, na rámu mosazný štítek
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 33 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 57 x 47 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:06 SEČ

Zbývá: 9d 14h 3m 18s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč