6. Pár ve světnici
Autor: Mistr Nizozemský
Holandská škola, olej na měděném plechu, autor neurčen, rám potažen sametem
Technika: olej na měděném plechu, materiál: měď
Šířka: 17 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 36,5 x 33,5 cm pošk.
Konec dražby: 27.09.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč