7. Mistr a učeň

Autor: Mistr Nizozemský

Holandská škola, olej na měděném plechu, autor neurčen, rám potažen sametem
Technika: olej na měděném plechu, materiál: měd
Šířka: 17 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 36,5 x 33,5 cm pošk.

Konec dražby: 27.09.2021 20:15 SELČ

Aktuální cena: 3 200 Kč

Zbývá: 4d 15h 51m 59s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 200 Kč21.9.2021 15:01:49