118. Kodaňský přístav
Autor: Jens Sinding-Christensen
(1888 - 1980)
signováno na napínacím rámu, signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 33 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč