163. Loďky v přístavu
Autor: Jens Sinding-Christensen
(1888 - 1980)
Monogramováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na překližce
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: pošk. 32 x 39,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč