27. Na břehu moře
Autor: Edvin Ollers
(1888 - 1959)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 61 x 69,5 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč