Ulička

Autor: Václav Rytíř
(1889 Praha - 1943 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1911
Šířka: 11,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 44 x 28,5 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč