50. Ulička
Autor: Václav Rytíř
(1889 Praha - 1943 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1911
Šířka: 11,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 44 x 28,5 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč