Dům
Autor: Jan Souček
(1941 Praha - 2008 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 29,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 x 46,5 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč