93. Z Pražských ulic
Autor: Jan Souček
(1941 Praha - 2008 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7 cm, výška: 9 cm, rámování: 13,5 x 14,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč