Studie k portrétu

Autor: Zdeňek Rykr
(1900 Chotěboř - 1940 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 19 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč