Ponocný

Autor: Vladislav Hřímalý
(1895 Rožmitál pod Třemšínem - 1936 Praha)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1928
Šířka: 7,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 17,5 x 14,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 04.10.2021 22:13 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat