Jaro na dohled

Autor: Jacques Baugnies
(1874 - 1925)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 20 cm, výška: 13 cm, rámování: 21 x 27,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč