39. Panství
Autor: Stéphane Le Grec
(1924 - 1998)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19?5 cm, rámování: 29 x 34 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč