75. Domky
Autor: Stéphane Le Grec
(1924 - 1998)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 52 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 68 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč