Orfeus a Eurydica XL Formát

Autor: Katharina Geigenmüller
(1890 Mittweida - 1964 Mittweida, Německo)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 111,5 cm, výška: 95,5 cm, rámování: 114 x 130 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč