140. Alpské jezero s výhledem na vesnici
Autor: Rudolf Emil Klöden
(1892 - 1953)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš, materiál: na lepence
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 57 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč