119. Přístavní město Jaffa - L Formát
Autor: Jean Madura
(19. stol. - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 74 cm, rámování: 101 x 128 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč