161. Matka s dítětem
Autor: David Wallin
(1876 - 1957)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 25,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 45 x 38 cm
Konec dražby: 16.02.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč