Výhled do kraje

Autor: David Wallin
(1876 - 1957)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč