Malý domek

Autor: David Wallin
(1876 - 1957)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 47 x 38,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč