233. Ústí nad labem

Autor: Josef Klouda
(1913 Husinec - 1987 Teplice nad Bečvou)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60,5 cm, rámování: pošk. 65,5 x 85 cm

Konec dražby: 05.04.2022 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč