233. Ústí nad labem
Autor: Josef Klouda
(1913 Husinec - 1987 Teplice nad Bečvou)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60,5 cm, rámování: pošk. 65,5 x 85 cm
Konec dražby: 05.04.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč