62. Kluci u mlýna - XL Formát

Autor: Ludwig Freiheit
(1876 Vídeň - 1915 ?)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1903
Šířka: 118 cm, výška: 81 cm, rámování: pošk. 95 x 129 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 03.05.2021 20:40 SELČ

Zbývá: 22d 23h 27m 18s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč