181. Přístav v Antverpách - XL Formát
Autor: Julienne Massart
(19.stol - 20. stol Belgie)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1905
Šířka: 75,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 92 cm
Konec dražby: 03.05.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč