8. Na statku - XL Formát
Autor: P. Schwarz
Signováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 75 x 98 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 04.01.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč