110. Chryzantémy I
Autor: František Mikulka
(1914 Pohořelice - ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel, datace: 1970
Šířka: 27 cm, výška: 62 cm, rámování: 79 x 44,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč