50. Kytice růží
Autor: František Mikulka
(1914 Pohořelice - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 70 cm, rámování: 93 x 53 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč