30. Portrét orientu

Autor: Kamil Vladislav Muttich
(1873 Praha - 1924 Nymburk)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 50 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:19 SELČ

Zbývá: 29d 22h 57m 19s

Vyvolávací cena: 4 200 Kč