106. Stromořadí
Autor: ? Marchal
signováno vlevo dole, poškozený původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 51 cm, rámování: 72 x 68 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč