132. Teplice
Autor: Zdeněk Petřík
(1949 Zlín - 2018 Teplice)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 2005
Šířka: 49 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč