Krumlovská sonáta

Autor: Marie Hlavinková Szemes
(1934 - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 74 cm, výška: 62 cm, rámování: 86 x 66 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč