114. Piazza San Marco

Autor: Kurt Hallegger
(1901 Šumperk - 1963 Mnichov, Německo)

Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 56 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 57 x 77 cm

Konec dražby: 13.09.2022 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč