208. Dívka s panenkou

Autor: Kurt Hallegger
(1901 Šumperk - 1963 Mnichov, Německo)

Signováno vpravo dole, rámováno v ozdobném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 84 cm, rámování: 102 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 22:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč